Статті

 Соціальні мережі є добрим інструментом для просування сайту, бренду та інших продуктів, оскільки багато людей активно ними користуються і важко уявляють своє життя без них.

Сторінка в Facebook або Вконтакте може бути не просто як доповненням до сайту, але навіть повністю його замінити. Соціальну мережу можна використовувати як джерело безкоштовних посилань на ресурс і способу заробітку в інтернеті.
Метод просування сайту через соціальні мережі дає велику віддачу, проте забирає багато часу, оскільки слід постійно виявляти активність в мережі. Цим методом для отримання трафіку можна скористатися тільки на початковому етапі розкручування, доки є сили і ентузіазм.
Одними з найяскравіших представників соціальних мереж є Facebook і Вконтакті, тому просування сайтів потрібно починати з них. В першу чергу треба знайти групи за інтересами або створити свої. Слід розмістити на своєму сайті кнопки соціальних мереж, а згодом попросити друзів підтримати сайт. Таким чином про ваш ресурс довідається широке коло користувачів мережі і він отримає додаткові посилання з впливових сайтів. Звичайно, цей варіант не спрацює, якщо ресурс має вузьку спеціалізацію і потребує цільових відвідувачів. Для цієї мети існують тематичні мережі, що об'єднують людей за інтересами.
При вмілому підході соціальна мережа може стати постійним джерелом нових користувачів і можливостей і допомогти вам в просуванні сайту.