Проекти

Сітка рабиця для огорожі і не тільки

Компанія «Укрполмет» є виробником різного роду металевих конструкцій, в тому числі сітки рабиці для огорожі - одного з найбільш затребуваних на сьогоднішній день різновидів металопродукції. Ознайомитися з пропозицією можна на сайті підприємства http://ukrpolmet.com.ua

Сайт студії дизайну інтер'єру у Львові

студія дизайнуПрофесійний дизайн інтер’єру – все більше затребувана в наш час послуга. Студія Петра Голика у Львові вже довший час пропонує професійні послуги дизайнера інтер’єру. Роботи можна подивитися на сайті http://design-gl.com.

Курси англійської мови у Львові - школа D’Elite

курси англійської мови львів«D’Elite School» - міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка допомагає людям у вивченні мови вже більше 10 років! В основі курсу лежить комунікативна методика ESL, яка довела ефективність в усьому світі. Результатом навчання за цією методикою є здатніcnm людей думати, говорити по-англійськи і розуміти іноземну мову.

Пасажирські перевезення і оренда автобусів

Компанія «Калина-туртранс» - це фірма, яка здійснює пасажирські перевезення в Україні вже багато років. За час роботи ми стали відповідальним партнером і надійним виконавцем. Великий досвід роботи дозволяє нам надавати клієнтам послуги високої якості. Компанія співпрацює як з приватними клієнтами, так і з юридичними організаціями.

Ландшафтний дизайн у Львові

Існує безліч видів мистецтва, і кожен з них неповторний. Кожен з нас може знайти щось для  душі. Ландшафтний дизайн є одним з найкрасивіших видів мистецтва? Сайт nova-zelandiya.com присаячений саме ландшафтному дизайну у Львові.
Цей вид діяльності спрямований на створення на окремій ділянці території гармонійного поєднання природніх і штучних елементів ландшафту.

Електротехніка від "Укрпром-Електро"

електрикаНещодавно запрацював інтернет-магазин компанії "Укрпром-Електро", де Вам запропонують різноманітну електротехнічну продукцію: світильники, лампи різного призначення, вимикачі, електричні конвектори на сайті підприємства.

Ролетні конструкції

ролокасети ЛьвівКомпанія «Ролетні конструкції» продає і встановлює ролокасети у Львові і Львівській області. Відповідно і сайт roletu.com.ua повністю присвячений ролокасетам (захисним ролетам).
Це підприємство протягом більше одинадцяти років займається професійним виготовленням і установкою ролокасет. Досвід накопичений чималий, і ви можете довіритися професіоналам.

Натяжні стелі у Львові

Натяжна стеля - це оздоблення, що дозволяє приховати неідеальні стелі в наших квартирах. Але натяжні стелі дозволяють втілювати найсміливіші дизайнерські ідеї. Безмежні можливості натяжних конструкцій можна втілити в підвісних конструкцій, самостійних тривимірних формах.

Психологічна студія «Сенс»

Психологічна студія «Сенс» - центр, де ви можете знайти для себе психолога у Львові. Знайти спеціаліста, що допоможе вам ефективно впоратися з складною життєвою ситуацією, внутрішніми конфліктами і суперечностями, важким емоційним станом.

м. Львів, вул. Стрийська, 202, к. 202

 тел. (032) 243-03-26, (067) 603-6631

e-mail: info@pbb.lviv.ua

Профіль в

 

Copyright ©  2010-2016 PBB-дизайн Львів.
Створення сайтів || просування сайтів.