Послуги студії веб-дизайну

1. Створення сайтів

Ми пропонуємо вам професійне створення сайтів будь-якої складності - від найпростіших сайтів-візиток, до розробки складних унікальних проектів.
Ймовірно, ви вже прийняли рішення про створення сайту, тим самим зробивши перший крок назустріч підвищення іміджу вашої компанії і найголовніше - виведення бізнесу на новий рівень. Ми допоможемо реалізувати Ваші бізнес-ідеї перенісши їх у формат веб-сайту і зробивши доступними для величезної інтернет-аудиторії.
Особливу увагу при розробці сайту ми приділяємо дизайну. Фірмовий стиль - колірна гамма і логотип, одні з найнеобхідніших елементів для додання сайту унікальності та впізнаваності. Ми переконані в тому, що вам потрібний якісний сайт, який відвідувачі будуть переглядати з цікавістю. Необхідно чітко розуміти, що сайт - це обличчя Вашої компанії в мережі інтернет.
Якщо Ви обираєте нашу компанію як розробника сайту, ми можемо запропонувати його подальший супровід та просування

2. Просування сайтів

Наявність сайту у компанії не гарантує його відвідуваності з однієї простої причини - в мережі про нього ніхто не знає. Сайт - це майданчик, що представляє товари або послуги. Його потрібно рекламувати, як і будь-який інший продукт, який тільки що з'явився на ринку.
Найбільш затребуваними і найбільш ефективними рекламними площадками в мережі інтернет є пошукові системи. Тільки пошукові системи можуть привести до Вас на сайт цільових відвідувачів.
Пошукова система виводить список сайтів, що відповідають запиту користувача. Після цього відвідувачеві достатньо клацнути мишкою по сайту з наданого списку і він опиниться там де пропонують послугу або товар, який він шукав.
Виникає питання, яким чином сайти потрапляють в цей список пошукової системи, адже їх мільйони і ймовірність того, що там буде ваш сайт мізерно мала. В цьому і полягає просування - підняти ваш сайт в ТОП цього списку.

3. Обслуговування сайтів

Передавши свій сайт для підтримки в руки наших фахівців, Ви позбудетеся від проблем, пов'язаних з оновленням інформації та контролем за роботою ресурсу.
Наша компанія здійснює технічну та інформаційну підтримку вже наявних сайтів. У поняття «підтримка сайтів» також входять послуги адміністрування сайтів, оновлення сайтів і їх модернізація.

м. Львів, вул. Стрийська, 202, к. 202

 тел. (032) 243-03-26, (067) 603-6631

e-mail: info@pbb.lviv.ua

Профіль в

 

Copyright ©  2010-2016 PBB-дизайн Львів.
Створення сайтів || просування сайтів.