Новини

Оновлено сайт студії

Завершено роботу по редизайну власного сайту. Сайт переведено на оновлену систему керування, змінено дизайн з дотриманням кольорової гами.

Google додасть кнопку купити в результати пошуку

Google-ShoppingНещодавно на сайті «The Wall Street Journal» з'явилася інформація про те, що невдовзі Google додасть кнопку покупки товару в результати пошукової видачі. Дотепер сервіс Google Shopping направляв покупців на сайти продавців через посилання на сторінках результатів пошуку, нагадує видання...

Переваги CMS Joomla 3

З року в рік зростає кількість користувачів, які для доступу в Інтернет використовують мобільні пристрої. Тому правильне і швидке відображення сайтів в мобільних версіях стає все більш актуальним.

Знижки на реєстрацію доменів

До 29.09.2013 в середньмо на 50 відсотків знижені ціни на реєстрацію доменів в зонах com.ua, lviv.ua, biz, org, net, in.

Безплатний хостинг на рік

безплатний хостинг

Безплатний хостинг на рік надається всім, хто замовить сайт до кінця літа, до 1 вересня 2012 року.

Підтримка конкурсу

На прохання організаторів міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді "Мій рідний край" сайт конкурсу буде підтримуватися та наповнюватися безкоштовно.

Запрацював сайт фірми "Буг"

Закінчено роботу над сайтом фірми "Буг", що займається виробництвом та реалізацією керамічних горщиків для квітів, сувенірів та інших виробів з кераміки.

Порадував Google

Зусилля, прикладені для просування сайту, належним чином оцінив Google. Сайт зайняв місце в ТОП-10 за основними ключовими словами "створення сайтів" та "просування сайтів".

Завершується робота над новим сайтом фірми "Пулик та партнери"

Фірма "Пулик та партнери", що займається реставрацією львівських брам, в січні цього року замовила новий сайт, який би повною мірою відображав діяльність фірми та відповідав вимогам сьогоднішнього дня. Це вже третій проект цієї фірми.

м. Львів, вул. Стрийська, 202, к. 202

 тел. (032) 243-03-26, (067) 603-6631

e-mail: info@pbb.lviv.ua

Профіль в

 

Copyright ©  2010-2016 PBB-дизайн Львів.
Створення сайтів || просування сайтів.