pbb-man

Чорне SEO: що не варто використовувати для розкрутки сайту

Кожен власник сайту хоче отримати результат якомога швидше і часом навіть готовий використати чорне SEO. Що не варто використовувати для розкрутки сайту. Ні до чого хорошого такий підхід не приведе.
Для розкрутки нещодавно створеного сайту або ресурсу, яким практично не займалися, потрібно від 2 до 9 місяців. Будь-які грубі спроби вплинути на результати видачі відносяться до чорного SEO. З такими методами пошуковики активно борються – накладають санкції, виключають з індексу. Тобто фактично це «квиток в один кінець»: результат ви, можливо, отримаєте швидко, але також швидко вас зловлять.
Давайте розбиратися, якими методами ні в якому разі не варто розкручувати сайт.

Накрутка поведінкових факторів – імітація дій користувачів на сайті. Не так давно на результати видачі стала впливати поведінка користувачів на сайті – читають тексти або побіжно переглядають, скільки часу користувачі проводять на сайті, скільки сторінок відвідують, як швидко з сайту йдуть і т. д. Саме тому стали популярними різні сервіси накрутки поведінки користувачів, наприклад, Livesurf. Необхідно лише здійснити оплату, і вам сформують певну поведінку користувачів на сайті.
Можна виділити два види накрутки: автоматичний і ручний. У першому випадку на сайт заходять боти, у другому – співробітники якого-небудь сервісу накрутки і здійснюють ряд дій, формуючи бажані ПФ. Якщо вас спіймають на використанні таких методів, а ймовірність цього дуже висока, будуть санкції – зниження позицій у видачі. Санкції накладаються терміном на півроку і більше.
Посилальний спам – масова закупівля посилань на біржах (наприклад, Sape), автоматичний обмін посиланнями. Поява величезної кількості посилань (найчастіше з сумнівних сайтів) теж користі не принесе. Пошуковики давно борються з покупкою посилань і накладають санкції за це. Google такі посилання не любить, при їх виявленні сайт потрапляє під «Пінгвін».
Посилення посилань – купівля переходів по посиланнях для їх посилення. Схема дій така: купуються посилання, наприклад, на біржі, а потім вони «підсилюються» автоматичними або ручними переходами за ними. З точки зору пошуковиків подібна робота також вважається штучної накруткою і веде до санкцій.
Прихований текст – розміщення на сторінках свого сайту тексту, невидимого для відвідувачів, але індексованого роботами. Цей прийом використовують для додаткової оптимізації – прихований текст максимально насичують необхідними ключовими словами. На сьогоднішній день подібний метод легко призведе до виключення сайту з індексу. Іноді власники сайтів роблять це ненавмисно, просто використовують м’які кольори.
Використання прихованих посилань – розміщення на сторінках свого сайту великої кількості невидимих посилань. Дуже часто бувають випадки, коли власник ресурсу і не підозрює про існування таких посилань і думає, що його сайт білий і пухнастий. Наприклад, такі посилання бувають вшиті і замасковані в шаблонах CMS (їх можна зустріти на кожному другому сайті Joomla та WordPress). За їх наявність легко можна потрапити під дію фільтрів або зовсім випасти з індексу.
Пошуковий спам – переоптимізація сайту. Перенасичення текстів, тегів ключовими словами також вважається спробою маніпулювати видачею і загрожує просіданням на 10-40 позицій, втратою трафіку. Так, це хороший спосіб потрапити в ТОП, але і такий же вірний, щоб завести сайт під АГС Яндекса або «Панду» Google. Пишіть для людей, а не роботів!
Надлишкова внутрішня перелінковка – використання на своєму сайті занадто великого числа внутрішніх посилань. За це також може послідувати песимізація. Все має бути в міру.
Крадіжка контенту – копіювання популярних матеріалів, розміщених на сторонніх ресурсах, також загрожує санкціями. Наприклад, ви легко можете потрапити під АГС.
Дорвеї – створення сайтів або сторінок, призначених для перенаправлення користувачів на потрібний ресурс. Вміст дорвеїв для людей ніякої цінності не представляє, це просто набір нескладного тексту, практично повністю складається з ключових слів. Пошукові системи вважають, що такі сайти «захаращують» Інтернет, тому за просування дорвеями можна різко і серйозно просісти у видачі або зовсім вилетіти з індексу. Метод, звичайно, застарілий, але іноді ним ще намагаються витягнути сайт в ТОП.

Як бачите, використання будь-якого з методів чорного SEO загрожує або повним випаданням сайту з індексу, або істотним падінням позицій. Відновити сайт після такого «просування» буде дуже проблематично, і на це піде чимало часу. Часто буває легше створити новий сайт і зайнятися його просуванням, ніж реабілітувати старий в очах пошуковиків.

У своїй роботі ми ніколи не використовуємо сумнівні методи просування, чого і вам бажаємо. Рекомендуємо спрямувати зусилля на оптимізацію, розробку якісного контенту, поліпшення юзабіліті. Якщо у вас довгострокові плани на сайт – не поспішайте, розвивайте його поступово і слідкуйте за якістю тих робіт, що ви проводите. Використовуйте біле SEO!

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2024. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button